Lokata 701 w 15 minut

3.6% w skali roku

- gwarancja wypłaty naliczonych odsetek w przypadku zerwania

- oprocentowanie stałe 3.6% w skali roku

- od 1000 pln do 1000000 pln

- od 3 miesięcy do 35 lat

- kredyt lokacyjny na lokaty długoterminowe

- prosta procedura spadkowa

Witam serdecznie

Chciałbym zaprezentować nowy, wygodny i prosty sposób na promocję, sprzedaż i wyeksponowanie lokat bankowych oraz sposób ich kredytowania.

To zrewolucjonizuje rynek lokat oraz zachęci nowych klientów do inwestowania, trafiając idealnie w ich wyniki wyszukiwania.

Być pierwszym wyborem klienta to nasz wspólny cel!

Na dzień dzisiejszy wygląda to tak że osoby zainteresowane zakupem lokaty muszą przejrzeć oferty bardzo wielu banków, które oferują bardzo wiele przeróżnych lokat. Odnalezienie tej właściwej lokaty zajmuje bardzo dużo czasu i wysiłku przez co wiele osób rezygnuje już na wstępnym etapie poszukiwań. Niestety często znalezienie tej właściwej to bardzo trudne i mozolne zajęcie.

Znacznie łatwiej jest kierować klientów w konkretne i przejrzyste miejsce z konkretną ofertą.

3 cyfrowe domeny .pl

Nasza propozycja to traf w dziesiątkę dla Państwa klientów, ponieważ każda z lokat pojawi się w łatwo dostępnym miejscu tak by osoby zainteresowane miały bezpośredni do nich dostęp. Są to 3 cyfrowe domeny .pl

np: 701.pl (ponad 500 domen 3 cyfrowych jest dostępne w niskich cenach)

Zaletą tej formy sprzedaży jest to że lokata np: 701.pl jest bardzo łatwa do zapamiętania i odnalezienia a zainteresowani wchodząc na stronę 701.pl od razu przechodzą do konkretnej lokaty oraz różnych form jej sprzedaży np: serwis mógłby dodatkowo oferować automatycznie "Kredyt Lokacyjny" pod konkretną lokatę.

Bank mógłby oferować np: 2 lub 5 letni "Kredyt Lokacyjny" na lokaty 10 i 15 letnie, klient miałby wówczas wrażenie że dzięki bankowi (a właściwie jego kredytowi) ma lokatę która jest jego zabezpieczeniem na przyszłość i po spłacie kredytu będzie już tylko zarabiał na lokacie. Niewielkie poświęcenie w spłacie kredytu w myśl przysłowia "cel uświęca środki" poza tym klientom łatwiej wydaje się pieniądze banku niż własne oszczędności.

"Kredyt lokacyjny" pod środki zamrożone w lokacie może być dobrym rozwiązaniem i zachętą do inwestowania oraz ogromną szansą dla ludzi którzy nie dysponują oszczędnościami a chcieliby posiadać lokatę bankową. To również dobra forma zabezpieczenia się przed zerwaniem posiadanej lokaty przez klientów. Dzięki temu nie stracą odsetek z lokaty a bank również miałby gwarancję że lokata nie zostanie zerwana przed określonym terminem a kredyt zostanie spłacony.

Dlatego kredyt pomimo związanych z nim kosztów, byłby atrakcyjny dla klientów.

Wielu ludzi zdecydowałoby się na założenie lokaty w myśl tego, że lokują nie swoje pieniądze tylko pieniądze banku w postaci kredytu lokacyjnego.

Kredytowana lokata długoterminowa mogłaby być też "inną formą spadkową". Wielu ludzi zdecyduje się na taką lokatę z uwagi na fakt, iż będą mogli w bardzo prosty sposób zostawić środki oprocentowane w spadku rodzinie.

Serwis 701.pl mógłby również oferować kredyty pod już istniejące lokaty nawet kupione w innym banku. Dzięki temu klient miałby lokatę i gotówkę którą będzie mógł dysponować a bank będzie miał zabezpieczenie w postaci lokaty. Bank zawsze zyska a w przypadku kredytowanych lokat bank ma podwójny zysk.

"Kredyt lokacyjny" był by tylko inną formą pożyczki i dodatkową opcją co by dodatkowo przyciągnęło klientów a sam serwis przede wszystkim służyłby do szybkiej obsługi sprzedaży lokat.

Lokatę w takiej formie bardzo łatwo jest prezentować i promować. Dodatkowo sami klienci w bardzo prosty sposób mogą pokierować swoich znajomych, partnerów biznesowych, rodzinę i przyjaciół w odpowiednie  miejsce. Przykładowo wysyłając sms o treści: świetna lokata 701

Nic więcej nie trzeba dodawać, szukać banku lokaty czy formy zapłaty, prosta, atrakcyjna i czytelna informacja, której potencjalni klienci oczekują.

Myślę, że poczta pantoflowa jest niedocenianą formą promocji i reklamy i naprawdę warto z niej skorzystać.

Pozatym potencjalni klienci na co dzień stykają się z 3 cyfrowymi liczbami, więc prędzej czy później przy dobrej promocji automatycznie będą kojarzyć 3 cyfry z lokatami.

Znacznie więcej osób ulokuje swoje oszczędności na lokatach bankowych o ile będą mieli do nich bezpośredni dostęp a procedura zakupu nie będzie skomplikowana. Wielu ludzi z natury jest leniwa i nie zainwestuje w lokaty choćby nie wiem jak były reklamowane, a to dlatego że nie chcą tracić czasu na ich poszukiwania czy też porównywania ofert banków. Zainwestowali by w lokatę, do której mieliby prosty i przejrzysty dostęp. Przeglądanie ofert tak wielu banków i tak wielu lokat przytłacza potencjalnych klientów, którym bardzo trudno się zorientować i zdecydować w tym ogromie ofert.

Inaczej sprawy by się miały gdybym np:

- wszedł na polecaną stronę powiedzmy 701.pl
- zalogował się - tym samym zakładając konto
- określiłbym sumę lokaty i jak długo ma trwać
- dodatkowo wpisałbym dane ewentualnego spadkobiercy
- wybrałbym formę płatności i to wszystko (przelew czy kredyt lokacyjny)
- 15 minut i mam już lokatę

Porównywanie takich lokat byłoby również banalnie proste. Wiele serwisów oferujących lokaty miałoby listę np:

- 701.pl - (oferta)
- 643.pl - (oferta)
- 905.pl - (oferta)
- 551.pl - (oferta)

po krótkim i przejrzystym zapoznaniu się z ofertą i porównaniu lokat, kliknąłbym w numer (link do strony) i przeszedłbym bezpośrednio do lokaty.

Zwykle to proste formy sprzedaży są najbardziej skuteczne. Warto o tym pomyśleć.

Dodatkowo "Kredyt Lokacyjny" na stronie serwisu mógłby również obsługiwać krypto waluty. Zawsze znajdą się optymiści, krypto inwestorzy (giełdowi hazardziści) którzy zaryzykują spłatę odsetek od kredytu, by kupić obiecujące krypto waluty w myśl inwestycji długoterminowej.

Jeśli wasz bank jest zainteresowany to na chwilę obecną w ofercie jest wiele wolnych domen 3 cyfrowych, które są dostępne na stronie aftermarket.pl

Przejrzyj ofertę jak najszybciej by zdążyć zarezerwować najbardziej atrakcyjne domeny.

Mam nadzieję że pomysły, które tu zaprezentowałem są dla państwa atrakcyjne i Wasi klienci w niedalekiej przyszłości będą mieli prosty, szybki i przyjemny dostęp do lokat bankowych.

Pozdrawiam R.D

Powrót do strony głównej